C h o m u t o v - Nabízíme vám čtvrtý díl žákovského souhrnu výsledků z poloviny října.

Žákovský souhrn třetí díl » Žákovský souhrn druhý díl » Žákovský souhrn první díl »

Starší žákyně U15

Levhartice do patnácti let stihly za uplynulou dobu jeden zápas, ve kterém navázaly na pěknou šnůru – proti Slovance zapsaly už páté vítězství. Na domácí palubovce ovládly úvodní tři čtvrtiny a v závěru už si nastřádaný náskok pouze hlídaly.

Odehrané zápasy:
7. kolo: BK Levhartice Chomutov – Basket Slovanka 69:45

Příští zápasy:
9. kolo, 6. listopadu 2021: BA Sparta Praha – BK Levhartice Chomutov
10. kolo, 7. listopadu 2021: ZVVZ USK Praha – BK Levhartice Chomutov

Starší žáci U15

Stejně staří Levharti zatím střídají prohru s výhrou, což se potvrdilo i o minulém víkendu. Čtyřzápasovou sérii domácí duelů začali Chomutovští ztrátou proti pražskému Sokolu, když na vyhranou úvodní část nenavázali v dalším průběhu. V sedmém kole už nedali žádnou šanci Tělovýchovné jednotě Sokol Kbely, která se v první čtvrtině dostala pouze ke čtyřem bodům, což jasně určilo ráz utkání.

Starší minižákyně U13

Levhartice do třinácti let přivítaly na vlastní palubovce litoměřický Sokol, který v obou zápasech dominoval a došel si pro jasná vítězství. Domácí basketbalistky trápila koncovka, jelikož se v obou případech nedostaly přes třicet bodů, kdežto soupeř jich nastřádal přes sedmdesát.

3. kolo: BK Levhartice Chomutov – Slavoj BK Litoměřice 26:73 (6:20,5:14,6:24,9:15)

6. kolo, 6. listopadu 2021: TJ Sokol Kladno – BK Levhartice Chomutov
5. kolo, 6. listopadu 2021: TJ Sokol Kladno – BK Levhartice Chomutov

Starší minižáci U13

Chomutovští starší minižáci pokračují ve stoprocentní jízdě, jelikož i druhý hrací víkend neztratili. V obou domácích duelech proti lounským Tygrům dovolili svému soupeři dvacet bodů a sami si zastříleli.

4. kolo: BK Levharti Chomutov – BA Tygři Louny 56:20 (16:6,14:6,10:4,16:4)
3. kolo: BK Levharti Chomutov – BA Tygři Louny 84:20 (15:2,23:0,22:14,24:4)

5. kolo, 6. listopadu 2021: Slavoj BK Litoměřice – BK Levharti Chomutov 09:00
6. kolo, 6. listopadu 2021: Slavoj BK Litoměřice – BK Levharti Chomutov 11:00