P r a h a / C h o m u t o v – Levhartice do sedmnácti let potrápily ve čtyřiadvacátém kole extraligy USK.
Extraliga Ž U17
24. kolo, 27. 3. 2022

64:61

19:21,24:15,12:15,9:10

ZVVZ USK Praha BK Levhartice Chomutov

Levhartice neměly ideální vstup do utkání, jelikož po čtyřech minutách prohrávaly o osm bodů, ale ve zbytku úvodní části manko umazaly a díky skvělým dvěma minutám v závěru šly do vedení. Druhá čtvrtina vyšla lépe domácím hráčkám USK, které těsnou ztrátu rychle dotáhly a vedly i o deset bodů. Poločasovou přestávku strávila družstva za stavu 43:36.

Podobně jako Levhartice skončily, tak i začaly po návratu na palubovku, postupně snižovaly vedení soupeřek a dostaly se na průběžné manko pouhých čtyř bodů. Poslední desetiminutovka duelu byla hodně vyrovnaná stejně jako samotný závěr, Levhartice se šestatřicet vteřin před klaksonem dostaly na kontakt, jenomže pak pouze inkasovaly a prohrály smolně 61:64.