C h o m u t o v – Levhartice do sedmnácti let ve dvaadvacátém kole extraligy porazily pražské Tygřice.
Extraliga Ž U17
22. kolo, 13. 3. 2022

61:51

15:13,13:10,18:11,15:17

BK Levhartice Chomutov Tygři Praha

Levhartice vstoupily do utkání trojkou, ale pak se na další koš čekalo až do sedmé minuty duelu. Od té doby se střelecká potence obou celků zvedla, z čehož vyplynulo jenom mírné vedení domácích. Podobně se duel vyvíjel i nadále, chomutovské basketbalistky opět udělaly drobný krůček kupředu, takže si do šatny odnesly vedení 28:23.

Poločasová přestávka prospěla svěřenkyním Petra Tremla, jelikož zapsaly nejvyšší počet bodů za desetiminutové úseky hry a dostaly se do klíčového vedení dvanácti bodů. Závěrečnou čtvrtinu sice ovládly pražské Tygřice, ale stačilo jim to pouze za korigování konečného výsledku ve prospěch Chomutova.