C h o m u t o v – Levhartice do sedmnácti let v dohrávce patnáctého kola extraligy přestřílely Basket Ostrava.
Extraliga Ž U17
15. kolo, 22. 4. 2022

74:59

20:12,17:14,20:17,17:16

BK Levhartice Chomutov Basket Ostrava

Podobně jako v předchozím utkání proti SBŠ i tentokrát Levhartice na začátku ztrácely pár bodů, pak se tahaly kolem nerozhodného stavu a na konci úvodní čtvrtiny díky sérii pěti košů odskočily do osmibodového vedení. Ve druhé desetiminutovce chomutovské basketbalistky dál navyšovaly vedení a pustily ostravské soupeřky pouze na rozdíl devíti bodů.

Poločasovou přestávku strávila družstva za stavu 37:26 a ve stejném duchu se nesl i zbytek duelu, ve kterém si svěřenkyně Petra Tremla hlídaly již získané vedení. Ostravanky neurvaly ani jednu dílčí čtvrtinu a ze severu Čech odjely poražené, naopak chomutovská sedmnáctka se tímto zase o kousek přiblížila k mistroství republiky.