C h o m u t o v - Levhartice do sedmnácti let v šestém kole extraligy prohrály s KP Brno.
Extraliga Ž U17
6. kolo, 24. 10. 2021

51:58

13:14,12:13,15:17,11:14

BK Levhartice Chomutov KP Brno

Vyrovnaný basketbal, ten byl k vidění celé utkání. V prvním poločase se skóre přerývalo ze strany na stranu, avšak v obou čtvrtinách si brněnské hráčky vypracovaly nicotný jednobodový náskok, takže se šlo do šatny za stavu 25:27.

Levhartická porada se nesla v pozitivním duchu, který si hráčky přinesly i na palubovku a na každý koš soupeřek odpověděly až v jeden moment i velmi těsně vedly, jenomže KP zase proměnilo pár košů a drželo se v mírném náskoku.

Do poslední čtvrtiny si svěřenkyně Petra Tremla nesly ztrátu čtyř bodů, což bylo rozhodně hratelné. V závěrečné části hry se skóre opět střídalo ve prospěch obou družstev, přibližně šest minut do konce však přišla rozhodující série hostů, na což už Levhartice nedokázaly odpovědět – v závěru minuly tři pokusy.

Ohlasy trenérů

Petr Treml (hlavní trenér kadetek): „V neděli nás po Žabinách čekal druhý brněnský tým, který v sobotu těsně podlehl na Slovance. Po celou dobu utkání se hrálo velice vyrovnaně a žádnému týmu se nepodařilo vybudovat si dvouciferný náskok. Bohužel v závěru nám KP Brno odskočilo na šest bodů a vedení už si do konce udrželo. Hráčkám patří za víkend pochvala. V obou zápasech nechaly na palubovce maximum a prezentovaly se dle mého názoru pěkným basketbalem.“