C h o m u t o v - Levharti do devatenácti let rozstříleli v jedenáctém kole Ústí nad Labem.
Liga M U19
11. kolo, 4. 12. 2021

103:46

28:21,22:11,25:7,28:7

BK Levharti Chomutov SLUNETA Ústí nad Labem

Levharti už v úvodní části vykročili za pátým vítězstvím v řadě, když Ústí nad Labem přivítali takřka třicítkou nastřílených bodů. Do druhé desetiminutovky ještě zlepšili obranu a vypracovali si pohodlné vedení osmnácti bodů, pod kterým se výrazně podepsal Ondřej Kocourek se svými celkově třiadvaceti body.

Po návratu na palubovku se chomutovští basketbalisté blýskli drtivou převahou, kterou uzavřeli s více než stovkou při šestačtyřiceti inkasovaných bodech. Junioři jsou tak ve své áčkové skupině celostátní ligy druzí pouze o jediný bod za pražskými Tygry a o dva body před Děčínem, který vyzvou v neděli.

Ohlasy trenérů

Petr Drobný (hlavní trenér juniorů): „Ústí je poslední tým tabulky, takže si zahráli všichni kluci, aby měli stejnou minutáž. Zároveň jsem pošetřil síly některých opor na zápas s Děčínem, proti kterému nám půjde o hodně. Za pět minut jsme vedli snad 20:8, takže jsem poslal do hry celou lavičku a soupeř nás trochu stáhnul, ale pořád to bylo vyrovnané. I když hrála druhá pětka, byli jsme lepší, všichni hráli dobře.“