Levharti 0
Varnsdorf 0

Levharti se dnes se základní částí Severočeské ligy loučili zápasem s Varnsdorfem, přičemž už dopředu věděli, že s tím samým soupeřem se utkají hned v následujících dvou nebo třech zápasech v 1. kole play off. Domácí nastoupili v silném složení, sice bez Jakuba Houšky, zato s novou posilou Janem Jiříčkem. Úvod se našemu týmu nepovedl, po osmi minutách prohrával 14:21, když toto skóre oboustranně tvořily téměř výhradně trojky. První čtvrtina skončila nerozhodně, potom ale kvalita na domácí straně začala mít nad zónovou obranou a běhavostí soupeře navrch. Nakonec Varnsdorf inkasoval stovku, stejně jako pět soupeřů v řadě před ním. Levharti Chomutov tak základní část sezony uzavřeli s bilancí 18/0 a impozantním skóre 1899:1046. "Poprvé jsme si vyzkoušeli hru s Jiříčkem a hned dostal spoustu prostoru, protože kvůli pracovním povinnostem chyběl Houška," řekl trenér domácích Radek Holuša. K rozpačitému úvodu poznamenal: "Chybělo nám nasazení, mysleli jsme si, že to půjde samo. Navíc soupeř v první půli stavěl zónovou obranu."
Severočeská liga mužů Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf 105:50 (23:23, 51:32, 78:44). Sestava Chomutova: Stria 21, Boyko 18, Seifert 18, Jiříček 14, Malý 9, Hartman 8, Houngbedji, Kovář.