Článek

Skvělá zpráva pro Satoranskou, horší pro Levharty

Skvělá zpráva pro Satoranskou, horší pro Levharty

Jak to tak někdy v životě bývá, tak s dobrou zprávou přichází i ta horší. Absence zkušené Moniky Satoranské při duelu s KP Brno nebyla totiž náhodná. Sedmadvacetiletá basketbalistka roku v 3x3 přerušuje svou kariéru, neboť otěhotněla. „Monika nám to oznámila před covidovou pauzou, takže už to nějaký čas víme. Z pozice trenéra radost nemám, ale jinak je to samozřejmě skvělá zpráva,“ říká s úsměvem trenér Tomáš Eisner.

„Musím přiznat, že jsem to úplně neplánovala, o to víc jsem byla překvapená,“ říká odcházející opora Levhartů. „To, že teď končím neznamená, že přestanu Levharty sledovat. Holkám přeju hodně štěstí a budu jim držet palce,“ dodává Satoranská.

S odchodem Satoranské na mateřskou tak přicházejí Levharti o značnou kvalitu. „Za normálních okolností bychom pravděpodobně hledali nějaké doplnění kádru, ale vzhledem k tomu, co se teď ve sportovním světě děje, tak to není na pořadu dne,“ shodl se Tomáš Eisner s manažerem Petrem Drobným.