Článek

Kapitánka Michaela Krejzová pokračuje u Levhartic

Kapitánka Michaela Krejzová pokračuje u Levhartic

Stará sezóna je definitivně u konce a už 15. května se otevírá přestupní termín. Ještě než začne tým Tomáše Eisnera řešit hráčské změny je tu milá povinnost oznámit jména hráček, jež s Levharty podepsaly novou smlouvu. První z nich je kapitánka ženského A-týmu Michaela Krejzová, která si v loňské sezóně vyzkoušela i trikot národního týmu.

Jsem rád, že jsme se dohodli. Uplynulá sezóna ukázala, že Míša je na vzestupu a já věřím, že po zranění a operaci se na příští sezónu maximálně připraví,“ říká trenér Tomáš Eisner. Třiadvacetiletá odchovankyně chomutovského basketbalu stihla v uplynulé sezóně 17 utkání za Levhartice a tři starty zvládla v reprezentačním dresu.

Hráčka s patnáctkou na dresu podle svých slov nějaký čas zvažovala vlastní budoucnost v Chomutově. „Měla jsem nabídky i z jiných týmu, nad kterými jsem přemýšlela, ale nakonec jsem se rozhodla pokračovat u Levhartic.“ Jak sama přiznává, rozhodlo i místní prostředí. „Mám to tady ráda, je tu dobré zázemí a také tu na basket chodí dost fanoušků,“ říká Michaela Krejzová.

Chomutovská skládačka tak má první zaplněné políčko. V příštích dnech přibudou další Levhartice.